Підпишіться на новини сайту

  Введіть ваш E-mail та натисніть кнопку Підписатись Потім перевірте вашу електронну пошту та натисніть лінк для підтвердження підписки на новини.
Enter your email address: Delivered by FeedBurner
Доброго Дня! На сайті #Черенки є можливість слухати Релакс Радіо онлайн, справа натискайте кнопку плей! Дякую, що зайшли, і цікавого перегляду! Підпишіться на наш Канал Ютуб Пасіка та Садівництво. Додавайтесь в друзі в соцмережах. На нашому сайті #черенки плодових можна замовити та купити черенки персиків для щеплення, саджанці годжі, клубніки, земляніки, малини та ін. в каталозі. Щоб знайти більше публікацій по темі що цікава для вас введіть ключий запит в форму пошуку по сайту (справа зверху)

Персик сорту кримська осінь / кримская осень

Персик сорту кримська осінь / кримская осень

Дерево сильноросле, з обернено-піромідальной кроною середньої густоти.
Вступає в плодоношення на 2-3 рік після посадкі.

Персик сорту кримська осінь кримская осень

Персик сорту кримська осінь кримская осень

Сорт персика кримська осінь самоплідний, пізнього строку достигання. достигає персик кримска осінь 10-18 вересня. Плоди великі масою 160-180гр.

Шкірочка щільна з коротким ніжним опушеніем. Основне забарвлення жовте, покривне-кармінове у вигляді рум’янцю на 30-40% плода. Мякоть сорту кримська осінь / кримская осень щільна, жовта кисло-солодкого смаку, соковита, дуже ароматна (4,7 балів).
Персик сорту кримська осінь цінується за ​​дуже високі якості плодів, це один з кращих за смаковими якостями і урожайності сортів персика з пізнодостигаючих. стійкий до борошнистої роси.
черенки сорта персика кримська осінь можна замовити для щеплення, при наявності, напишіть повідомлення на сторінці контакти чи в гостьовій книзі

Оцініть даний запис
Будьласка оцініть публікацію
[Total: 0 Average: 0]
Будьте Добрі напишіть Ваш коментар, Поширте Інформацію
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Дякуємо за перегляд публікації сайта черенки плодових, якщо вас зацікавить наш каталог з пропозицією саджанців, малини, клубніки, годжі та інших рослин та продуктів з пасіки - будьласка перегляньте наш каталог за цим посиланням. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++