Підпишіться на новини сайту

  Введіть ваш E-mail та натисніть кнопку Підписатись Потім перевірте вашу електронну пошту та натисніть лінк для підтвердження підписки на новини.
Enter your email address: Delivered by FeedBurner
Доброго Дня! На сайті #Черенки є можливість слухати Релакс Радіо онлайн, справа натискайте кнопку плей! Дякую, що зайшли, і цікавого перегляду! Підпишіться на наш Канал Ютуб Пасіка та Садівництво. Додавайтесь в друзі в соцмережах. На нашому сайті #черенки плодових можна замовити та купити черенки персиків для щеплення, саджанці годжі, клубніки, земляніки, малини та ін. в каталозі. Щоб знайти більше публікацій по темі що цікава для вас введіть ключий запит в форму пошуку по сайту (справа зверху)

Персик сорту золотая москва / золота москва

Персик сорту золотая москва / золота москва
Персик сорту золота москва – відмінний промисловий, високоврожайний сорт середнього терміну дозрівання (05 – 15 серпня) Селекція Нікітського ботанічного саду.

Персик сорту золотая москва золота москва

Персик сорту золотая москва золота москва

Плоди персика солота москва великі (150-180 г), округлі, яскраво-жовтою основного забарвлення з кармінним розмитим рум’янцем, що займає до 50-75% поверхні. Опушення слабке, оксамитове. М’якоть жовта, волокниста, досить щільна, середньої соковитості, з хорошим ароматом, гармонійно-змістовного смаку.

Кісточка у персика сорта золотая москва середнього розміру, від м’якоті відділяється добре. Дерева середньо-рослі, з компактною кроною, майже округлої форми, регулярною високою врожайністю – по 30-55 кг з дерева.

Зимостійкість плодових бруньок сорта золота москва висока. Цвітіння пізнього періоду. Дегустаційна оцінка 4.8 бала.

черенки сорта персика золотая москва можна замовити для щеплення, при наявності, напишіть повідомлення на сторінці контакти чи в гостьовій книзі

Оцініть даний запис
Будьласка оцініть публікацію
[Total: 0 Average: 0]
Будьте Добрі напишіть Ваш коментар, Поширте Інформацію
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Дякуємо за перегляд публікації сайта черенки плодових, якщо вас зацікавить наш каталог з пропозицією саджанців, малини, клубніки, годжі та інших рослин та продуктів з пасіки - будьласка перегляньте наш каталог за цим посиланням. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++