Останні коментарі

Підпишіться на новини сайту

Персик сорту золотая москва / золота москва

Персик сорту золотая москва / золота москва
Персик сорту золота москва – відмінний промисловий, високоврожайний сорт середнього терміну дозрівання (05 – 15 серпня) Селекція Нікітського ботанічного саду.

Персик сорту золотая москва золота москва

Персик сорту золотая москва золота москва

Плоди персика солота москва великі (150-180 г), округлі, яскраво-жовтою основного забарвлення з кармінним розмитим рум’янцем, що займає до 50-75% поверхні. Опушення слабке, оксамитове. М’якоть жовта, волокниста, досить щільна, середньої соковитості, з хорошим ароматом, гармонійно-змістовного смаку.

Кісточка у персика сорта золотая москва середнього розміру, від м’якоті відділяється добре. Дерева середньо-рослі, з компактною кроною, майже округлої форми, регулярною високою врожайністю – по 30-55 кг з дерева.

Зимостійкість плодових бруньок сорта золота москва висока. Цвітіння пізнього періоду. Дегустаційна оцінка 4.8 бала.

черенки сорта персика золотая москва можна замовити для щеплення, при наявності, напишіть повідомлення на сторінці контакти чи в гостьовій книзі

Будьте Добрі напишіть Ваш коментар, Поширте Інформацію
Підпишіться на наш канал в Ютюб! Наш канал в Ютюб - Пасіка, Садівництво, багато цікавих відео.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Вся інформація опублікована на сайті виключно для ознайомлення з особистою думкою автора в питаннях які стосуються садівництва. Автор не несе відповідальності за використання читачами на практиці опублікованої інформації.
Copyright © 2017 Черенки Плодових дерев та кущів - All Rights Reserved
Powered by WordPress & Atahualpa