Підпишіться на новини сайту

  Введіть ваш E-mail та натисніть кнопку Підписатись Потім перевірте вашу електронну пошту та натисніть лінк для підтвердження підписки на новини.
Enter your email address: Delivered by FeedBurner
Доброго Дня! На сайті #Черенки є можливість слухати Релакс Радіо онлайн, справа натискайте кнопку плей! Дякую, що зайшли, і цікавого перегляду! Підпишіться на наш Канал Ютуб Пасіка та Садівництво. Додавайтесь в друзі в соцмережах. На нашому сайті #черенки плодових можна замовити та купити черенки персиків для щеплення, саджанці годжі, клубніки, земляніки, малини та ін. в каталозі. Щоб знайти більше публікацій по темі що цікава для вас введіть ключий запит в форму пошуку по сайту (справа зверху)

Персик сорту Ерлі крест

Персик сорту Ерлі крест
Ерлі крест це над ранній сорт виведений в США.

Термін дозрівання – кінець червня.

Персик сорту Ерлі крест

Персик сорту Ерлі крест

Дерево сорту ерлі крест середньоросле, цей персик також можна формувати і кущем

Сорт відрізняється високою зимостійкістю і стійкістю до грибкових захворювань.

Плоди масою 90-100 г, жовті з червоним рум’янцем.

М’якоть жовта, соковита, солодка, поверхня шкірки жовта, слабоопушена з червоним рум’янцем, який займає до половини плоду.

Кісточка у сорта ерлі крест не відділяється від мякоті, плоди транспортабельні.

Основне призначення – вживання в свіжому вигляді.

цей сорт персика вигідно відрізняє ​​висока зимостійкість і стійкість до захворювань, дуже ранній термін дозрівання, смачні плоди.
черенки сорта персика Ерлі Крест можна замовити для щеплення, при наявності, напишіть повідомлення на сторінці контакти чи в гостьовій книзі

Оцініть даний запис
Будьласка оцініть публікацію
[Total: 0 Average: 0]
Будьте Добрі напишіть Ваш коментар, Поширте Інформацію
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Дякуємо за перегляд публікації сайта черенки плодових, якщо вас зацікавить наш каталог з пропозицією саджанців, малини, клубніки, годжі та інших рослин та продуктів з пасіки - будьласка перегляньте наш каталог за цим посиланням. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++