Підпишіться на новини сайту

  Введіть ваш E-mail та натисніть кнопку Підписатись Потім перевірте вашу електронну пошту та натисніть лінк для підтвердження підписки на новини.
Enter your email address: Delivered by FeedBurner
Доброго Дня! На сайті #Черенки є можливість слухати Релакс Радіо онлайн, справа натискайте кнопку плей! Дякую, що зайшли, і цікавого перегляду! Підпишіться на наш Канал Ютуб Пасіка та Садівництво. Додавайтесь в друзі в соцмережах. На нашому сайті #черенки плодових можна замовити та купити черенки персиків для щеплення, саджанці годжі, клубніки, земляніки, малини та ін. в каталозі. Щоб знайти більше публікацій по темі що цікава для вас введіть ключий запит в форму пошуку по сайту (справа зверху)

Персик сорту Бельмондо Інжирний

Персик сорту Бельмондо Інжирний

Персик Бельмондо Belmondo це плоский ( інжирний ) сорт персика. Селекції США. Дозріває в серпні на десять днів пізніше від сорта ред хевен .

Персик Бельмондо Belmondo це плоский ( інжирний ) сорт

Персик Бельмондо Belmondo це плоский ( інжирний ) сорт

Плоди великі, середня вага – 100 г, деякі плоди до 140 г. М’якоть жовта, щільна, соковита. Смак дуже хороший.

Дерева сорту Бельмондо сильнорослі, дуже врожайні. Зимостійкість вища за середню.

В цілому, вага плодів інжирного персика біля 100 г, вважається відмінним показником і плоди є великими для цієї форми персика. Більше 120 г – це дуже великі. Останнім часом інжирні, якщо правильніше – то плоскі сорти персика – набирають все більшої популярності серед багатьох садівників. ВИгляд інжирних персиків в саду на дереві справляє дуже позитивні враження.
черенки сорта інжирного персика Бельмондо можна замовити для щеплення, при наявності, напишіть повідомлення на сторінці контакти чи в гостьовій книзі

Оцініть даний запис
Будьласка оцініть публікацію
[Total: 0 Average: 0]
Будьте Добрі напишіть Ваш коментар, Поширте Інформацію
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Дякуємо за перегляд публікації сайта черенки плодових, якщо вас зацікавить наш каталог з пропозицією саджанців, малини, клубніки, годжі та інших рослин та продуктів з пасіки - будьласка перегляньте наш каталог за цим посиланням. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++