Підпишіться на новини сайту

  Введіть ваш E-mail та натисніть кнопку Підписатись Потім перевірте вашу електронну пошту та натисніть лінк для підтвердження підписки на новини.
Enter your email address: Delivered by FeedBurner
Доброго Дня! На сайті #Черенки є можливість слухати Релакс Радіо онлайн, справа натискайте кнопку плей! Дякую, що зайшли, і цікавого перегляду! Підпишіться на наш Канал Ютуб Пасіка та Садівництво. Додавайтесь в друзі в соцмережах. На нашому сайті #черенки плодових можна замовити та купити черенки персиків для щеплення, саджанці годжі, клубніки, земляніки, малини та ін. в каталозі. Щоб знайти більше публікацій по темі що цікава для вас введіть ключий запит в форму пошуку по сайту (справа зверху)

Персик Парацельс

Персик Парацельс
Персик сорту Парацельс це сорт персика української селекції, над ранній персик який дозріває вже 12-15 червня, що вважається одним з найкращих результатів серед ранніх сортів персика.

Персик сорту Парацельс

Персик сорту Парацельс

Плоди невеликі, масою 80 г. Форма плоду у персика сорту парацельс куляста, іноді неправильної форми. Бордово-червоний рум’янець на 60-80% поверхні. Сам плід персика парацельс слабоопушений. М’якоть біла. У персика сорту парацельс кісточка не відділяється від м’якоті. Смак досить хороший, як для персика раннього терміну дозрівання, дуже соковитий. Дерево зимостійке, врожайність висока. Основні переваги сорту персика парацельс це ультра-раннє дозрівання плодів і адаптація практично під всі регіони України. Напевне персик сорту парацельс є одним з найранніх персиків, чи можливо може позмагатись за це місце з будьяким іншим сортом персика. Сорт парацельс помірно стійкий до основних хвороб персика.

 

черенки сорта Персика Парацельс можна замовити для щеплення, при наявності, напишіть повідомлення на сторінці контакти чи в гостьовій книзі

Оцініть даний запис
Будьласка оцініть публікацію
[Total: 0 Average: 0]
Будьте Добрі напишіть Ваш коментар, Поширте Інформацію
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Дякуємо за перегляд публікації сайта черенки плодових, якщо вас зацікавить наш каталог з пропозицією саджанців, малини, клубніки, годжі та інших рослин та продуктів з пасіки - будьласка перегляньте наш каталог за цим посиланням. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++