Підпишіться на новини сайту

Персик Парацельс

Персик Парацельс
Персик сорту Парацельс це сорт персика української селекції, над ранній персик який дозріває вже 12-15 червня, що вважається одним з найкращих результатів серед ранніх сортів персика.

Персик сорту Парацельс

Персик сорту Парацельс

Плоди невеликі, масою 80 г. Форма плоду у персика сорту парацельс куляста, іноді неправильної форми. Бордово-червоний рум’янець на 60-80% поверхні. Сам плід персика парацельс слабоопушений. М’якоть біла. У персика сорту парацельс кісточка не відділяється від м’якоті. Смак досить хороший, як для персика раннього терміну дозрівання, дуже соковитий. Дерево зимостійке, врожайність висока. Основні переваги сорту персика парацельс це ультра-раннє дозрівання плодів і адаптація практично під всі регіони України. Напевне персик сорту парацельс є одним з найранніх персиків, чи можливо може позмагатись за це місце з будьяким іншим сортом персика. Сорт парацельс помірно стійкий до основних хвороб персика.

 

черенки сорта Персика Парацельс можна замовити для щеплення, при наявності, напишіть повідомлення на сторінці контакти чи в гостьовій книзі

Будьте Добрі напишіть Ваш коментар, Поширте Інформацію