Підпишіться на новини сайту

  Введіть ваш E-mail та натисніть кнопку Підписатись Потім перевірте вашу електронну пошту та натисніть лінк для підтвердження підписки на новини.
Enter your email address: Delivered by FeedBurner
Доброго Дня! На сайті #Черенки є можливість слухати Релакс Радіо онлайн, справа натискайте кнопку плей! Дякую, що зайшли, і цікавого перегляду! Підпишіться на наш Канал Ютуб Пасіка та Садівництво. Додавайтесь в друзі в соцмережах. На нашому сайті #черенки плодових можна замовити та купити черенки персиків для щеплення, саджанці годжі, клубніки, земляніки, малини та ін. в каталозі. Щоб знайти більше публікацій по темі що цікава для вас введіть ключий запит в форму пошуку по сайту (справа зверху)

Персик сорт Кондор

Персик Кондор

Кондор це ранній сорт персика американської селекції.

Персик сорту Кондор

Персик сорту Кондор

Персик Кондор дозріває в першій половині липня але при ранній весні і спекотному літньому періоді може достигнути і раніше в перших числах липня.

Персик сорту Кондор має досить великі плоди, масою 150-200 г і більше, круглої форми, жовті, майже повністю покриті яскраво-червоним рум’янцем.

М’якоть у персика Кондор оранжево-жовта, з прожилками рожевого кольору. Кісточка добре відділяється від м’якоті персика. Плоди високих товарних якостей, транспортабельні. Дерева песика сорту Кондор середньорослі, але можна вести кондор і кущем, врожайність висока. Стійкий до кучерявості листків персика. Кондор має підвищену зимостійкість.

Персик сорту кондор займає визначне місце серед вподобаннь садівникі і вважається одним з кращих, серед популярних і відносно нових сортів персика ранніх строків достигання. Кондор також має нахил на комерційну реалізацію плодів.

 

черенки сорта Персика Кондор можна замовити для щеплення, при наявності, напишіть повідомлення на сторінці контакти чи в гостьовій книзі

 

Оцініть даний запис
Будьласка оцініть публікацію
[Total: 0 Average: 0]
Будьте Добрі напишіть Ваш коментар, Поширте Інформацію
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Дякуємо за перегляд публікації сайта черенки плодових, якщо вас зацікавить наш каталог з пропозицією саджанців, малини, клубніки, годжі та інших рослин та продуктів з пасіки - будьласка перегляньте наш каталог за цим посиланням. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++