Підпишіться на новини сайту

  Введіть ваш E-mail та натисніть кнопку Підписатись Потім перевірте вашу електронну пошту та натисніть лінк для підтвердження підписки на новини.
Enter your email address: Delivered by FeedBurner
Доброго Дня! На сайті #Черенки є можливість слухати Релакс Радіо онлайн, справа натискайте кнопку плей! Дякую, що зайшли, і цікавого перегляду! Підпишіться на наш Канал Ютуб Пасіка та Садівництво. Додавайтесь в друзі в соцмережах. На нашому сайті #черенки плодових можна замовити та купити черенки персиків для щеплення, саджанці годжі, клубніки, земляніки, малини та ін. в каталозі. Щоб знайти більше публікацій по темі що цікава для вас введіть ключий запит в форму пошуку по сайту (справа зверху)

Персик Адріатика / Adriatica /

Персик Адріатика / Adriatica / – це персик середньо-пізнього терміну дозрівання, селекції США.

Персик сорту Адріатика

Персик сорту Адріатика

Урожай дозріває в першій половині серпня – 10-числа (+10 днів від сорту ред хевен).

Плоди масою 180-250 г, округло-видовженої форми, з красивим малиновим рум’янцем. Персик Адріатика має жовту мякоть , щільної консистенції, дуже солодка, запашна, ароматна.

Персики високих смакових якостей, високотоварні, транспортабельні.

Зимостійкість сорту дуже висока.

Придатні для посадки в північних регіонах країни.

Дерева стійкі до хвороб персика. Персик Адріатика має високу урожайність.
черенки сорту Персика Адріатика можна замовити для щеплення, при наявності, напишіть повідомлення на сторінці контакти чи в гостьовій книзі

Оцініть даний запис
Будьласка оцініть публікацію
[Total: 0 Average: 0]
Будьте Добрі напишіть Ваш коментар, Поширте Інформацію
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Дякуємо за перегляд публікації сайта черенки плодових, якщо вас зацікавить наш каталог з пропозицією саджанців, малини, клубніки, годжі та інших рослин та продуктів з пасіки - будьласка перегляньте наш каталог за цим посиланням. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++