Підпишіться на новини сайту

  Введіть ваш E-mail та натисніть кнопку Підписатись Потім перевірте вашу електронну пошту та натисніть лінк для підтвердження підписки на новини.
Enter your email address: Delivered by FeedBurner
Доброго Дня! На сайті #Черенки є можливість слухати Релакс Радіо онлайн, справа натискайте кнопку плей! Дякую, що зайшли, і цікавого перегляду! Підпишіться на наш Канал Ютуб Пасіка та Садівництво. Додавайтесь в друзі в соцмережах. На нашому сайті #черенки плодових можна замовити та купити черенки персиків для щеплення, саджанці годжі, клубніки, земляніки, малини та ін. в каталозі. Щоб знайти більше публікацій по темі що цікава для вас введіть ключий запит в форму пошуку по сайту (справа зверху)

Нектарин сорту Флейвон Flavon

Сорт Нектарина Флейвон Flavon це середньо-пізній сорт нектарина. Даний сорт нектарина був відселекціонований в США.

Нектарин сорту Флейвон Flavon флавон

Нектарин сорту Флейвон Flavon флавон

Нектарин Флавон дозріває в 10-х числах серпня. Плоди нектарина флейвон округло-овальної фоми, жовтого кольору, з рум’янцем на 70-80% поверхні плоду – темно-червоного кольору.

Плоди у нектарина флейвон виростають до 120-140 г і більше. М’якоть середньої щільності, соковита, з яскраво вираженим ароматом, високих смакових і товарних якостей.

Урожайність дерев нектарина флавон висока. Зимостійкість вища за середню
черенки сорта нектарина флейвон можна замовити для щеплення, при наявності, напишіть повідомлення на сторінці контакти чи в гостьовій книзі

Оцініть даний запис
Будьласка оцініть публікацію
[Total: 0 Average: 0]
Будьте Добрі напишіть Ваш коментар, Поширте Інформацію
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Дякуємо за перегляд публікації сайта черенки плодових, якщо вас зацікавить наш каталог з пропозицією саджанців, малини, клубніки, годжі та інших рослин та продуктів з пасіки - будьласка перегляньте наш каталог за цим посиланням. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++