Підпишіться на новини сайту

  Введіть ваш E-mail та натисніть кнопку Підписатись Потім перевірте вашу електронну пошту та натисніть лінк для підтвердження підписки на новини.
Enter your email address: Delivered by FeedBurner
Доброго Дня! На сайті #Черенки є можливість слухати Релакс Радіо онлайн, справа натискайте кнопку плей! Дякую, що зайшли, і цікавого перегляду! Підпишіться на наш Канал Ютуб Пасіка та Садівництво. Додавайтесь в друзі в соцмережах. На нашому сайті #черенки плодових можна замовити та купити черенки персиків для щеплення, саджанці годжі, клубніки, земляніки, малини та ін. в каталозі. Щоб знайти більше публікацій по темі що цікава для вас введіть ключий запит в форму пошуку по сайту (справа зверху)

Нектарин сорту Рубіновий 8

Нектарин сорту Рубіновий 8

Нектарин Рубіновий 8 це сорт нектарина пізнього строку дозрівання (3 декада серпня – 1 декада вересня). Дерево сорту рубіновий 8 з округлою кроною, вступає в плодоношення на третій рік. Квітки розовидні.

Нектарин сорту Рубіновий 8

Нектарин сорту Рубіновий 8

Плоди округлої форми, масою 150 – 170г. Основне забарвлення плоду жовте, покривне – з красивим розмитим рум’янцем, що займає 75-100% поверхні.

Нектарин рубіновий 8 має м’якоть оранжево-жовтого кольору, ніжно-волокнистої консистенції. Кісточка від м’якоті відділяється добре. Врожаї високі, стабільні.

Сорт нектарина рубіновий 8 самоплідний. Урожайність висока – 15,0-20,0 т / га. Зимостійкість, посухостійкість високі. Дегустаційна оцінка 4,5 бала.
черенки сорта Нектарина сорта Рубіновий 8 можна замовити для щеплення, при наявності, напишіть повідомлення на сторінці контакти чи в гостьовій книзі

Оцініть даний запис
Будьласка оцініть публікацію
[Total: 0 Average: 0]
Будьте Добрі напишіть Ваш коментар, Поширте Інформацію
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Дякуємо за перегляд публікації сайта черенки плодових, якщо вас зацікавить наш каталог з пропозицією саджанців, малини, клубніки, годжі та інших рослин та продуктів з пасіки - будьласка перегляньте наш каталог за цим посиланням. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++