Останні коментарі

Підпишіться на новини сайту

Нектарин сорту Рубіновий 8

Нектарин сорту Рубіновий 8

Нектарин Рубіновий 8 це сорт нектарина пізнього строку дозрівання (3 декада серпня – 1 декада вересня). Дерево сорту рубіновий 8 з округлою кроною, вступає в плодоношення на третій рік. Квітки розовидні.

Нектарин сорту Рубіновий 8

Нектарин сорту Рубіновий 8

Плоди округлої форми, масою 150 – 170г. Основне забарвлення плоду жовте, покривне – з красивим розмитим рум’янцем, що займає 75-100% поверхні.

Нектарин рубіновий 8 має м’якоть оранжево-жовтого кольору, ніжно-волокнистої консистенції. Кісточка від м’якоті відділяється добре. Врожаї високі, стабільні.

Сорт нектарина рубіновий 8 самоплідний. Урожайність висока – 15,0-20,0 т / га. Зимостійкість, посухостійкість високі. Дегустаційна оцінка 4,5 бала.
черенки сорта Нектарина сорта Рубіновий 8 можна замовити для щеплення, при наявності, напишіть повідомлення на сторінці контакти чи в гостьовій книзі

Будьте Добрі напишіть Ваш коментар, Поширте Інформацію
Підпишіться на наш канал в Ютюб! Наш канал в Ютюб - Пасіка, Садівництво, багато цікавих відео.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Вся інформація опублікована на сайті виключно для ознайомлення з особистою думкою автора в питаннях які стосуються садівництва. Автор не несе відповідальності за використання читачами на практиці опублікованої інформації.
Copyright © 2017 Черенки Плодових дерев та кущів - All Rights Reserved
Powered by WordPress & Atahualpa