Підпишіться на новини сайту

  Введіть ваш E-mail та натисніть кнопку Підписатись Потім перевірте вашу електронну пошту та натисніть лінк для підтвердження підписки на новини.
Enter your email address: Delivered by FeedBurner
Доброго Дня! На сайті #Черенки є можливість слухати Релакс Радіо онлайн, справа натискайте кнопку плей! Дякую, що зайшли, і цікавого перегляду! Підпишіться на наш Канал Ютуб Пасіка та Садівництво. Додавайтесь в друзі в соцмережах. На нашому сайті #черенки плодових можна замовити та купити черенки персиків для щеплення, саджанці годжі, клубніки, земляніки, малини та ін. в каталозі. Щоб знайти більше публікацій по темі що цікава для вас введіть ключий запит в форму пошуку по сайту (справа зверху)

Нектарин Ванг 3

Нектарин Ванг 3

Нектарин Ванг 3

Нектарин Ванг 3

Нектарин Ванг-3 / ( Wang-3 ) нектарин середнього терміну дозрівання. Нектарин Ванг 3 відселекціонований в США.

Ванг 3 середнього терміну дозрівання, він дозріває в кінці липня – в 20 числах. Плоди у ванг 3 великі, масою 150-200 г, округлої форми, яскраво-червоні на більшій поверхні плоду, помітні.
Нектарин ванг 3 має жовту хрящувату м’якоть. Смакові якості у нектарина ванг 3 високі. Плоди товарних якостей.

Сорт ванг 3 зимостійкий, дерева скороплідні, врожайні. Хворобами нектарин ванг 3 практично не пошкоджується.

 
черенки сорта Нектарина Ванг 3 можна замовити для щеплення, при наявності, напишіть повідомлення на сторінці контакти чи в гостьовій книзі

 

 

Оцініть даний запис
Будьласка оцініть публікацію
[Total: 0 Average: 0]
Будьте Добрі напишіть Ваш коментар, Поширте Інформацію
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Дякуємо за перегляд публікації сайта черенки плодових, якщо вас зацікавить наш каталог з пропозицією саджанців, малини, клубніки, годжі та інших рослин та продуктів з пасіки - будьласка перегляньте наш каталог за цим посиланням. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++