Підпишіться на новини сайту

Груша сорту Юнська Лепотіка

Груша сорту Юнська Лепотіка

Юнська Лепотіца це надранній сорт груші, отриманий в Сербії і Чорногорії. Дерево середньої або вище середньої сили росту, з вузькопірамідальною незагущеною кроною.

Груша сорту Юнська Лепотіка

Груша сорту Юнська Лепотіка

У молодому віці дерево груші юнськая лепотика відзначається швидким ростом, в тому числі і на айвовій підщепі, з якою сорт добре сумісний. Сорт стійкий до грибкових захворювань, має підвищену зимостійкість, при зниженні температури до -33, у сорту проявилися невеликі ушкодження генеративних бруньок, і в цей рік він добре плодоносив. В плодоношення на айві юнська лепотіка вступає на 3-4 рік після посадки. Плоди міцно тримаються на дереві. Шкірочка тонка, ніжна, в період знімання зеленувата, потім золотисто-жовта. В умовах холодильника плоди можуть зберігатися протягом 3-4 тижнів, не втрачаючи смакових якостей. Цей сорт може бути рекомендований для вирощування в промисловому обсязі на прибережних зонах, для туристів.

Термін збору врожаю сорта груші юнськая лепотіца наступає в районі 7-15 липня
плід має наступні характеристики: Шкірочка тонка, гладка, блискуча, зеленувато-жовта з червоним рум’янцем.
Смак груші юнська лепотіка: Кисло-солодкий, досить добрий, як для сверхраннього терміну 4,6-4,8 бала
Вага: середня 80-90 г максимальна 115 грам
Транспортабельність: хороша

Кращі запилювачі для груші юнська лепотіца:
Улюблениця Клапа, Говерла, Конференція.
черенки сорта груші Юнська Лепотіка можна замовити для щеплення, при наявності, напишіть повідомлення на сторінці контакти чи в гостьовій книзі

Будьте Добрі напишіть Ваш коментар, Поширте Інформацію