Підпишіться на новини сайту

  Введіть ваш E-mail та натисніть кнопку Підписатись Потім перевірте вашу електронну пошту та натисніть лінк для підтвердження підписки на новини.
Enter your email address: Delivered by FeedBurner
Доброго Дня! На сайті #Черенки є можливість слухати Релакс Радіо онлайн, справа натискайте кнопку плей! Дякую, що зайшли, і цікавого перегляду! Підпишіться на наш Канал Ютуб Пасіка та Садівництво. Додавайтесь в друзі в соцмережах. На нашому сайті #черенки плодових можна замовити та купити черенки персиків для щеплення, саджанці годжі, клубніки, земляніки, малини та ін. в каталозі. Щоб знайти більше публікацій по темі що цікава для вас введіть ключий запит в форму пошуку по сайту (справа зверху)

Груша сорту Юнська Лепотіка

Груша сорту Юнська Лепотіка

Юнська Лепотіца це надранній сорт груші, отриманий в Сербії і Чорногорії. Дерево середньої або вище середньої сили росту, з вузькопірамідальною незагущеною кроною.

Груша сорту Юнська Лепотіка

Груша сорту Юнська Лепотіка

У молодому віці дерево груші юнськая лепотика відзначається швидким ростом, в тому числі і на айвовій підщепі, з якою сорт добре сумісний. Сорт стійкий до грибкових захворювань, має підвищену зимостійкість, при зниженні температури до -33, у сорту проявилися невеликі ушкодження генеративних бруньок, і в цей рік він добре плодоносив. В плодоношення на айві юнська лепотіка вступає на 3-4 рік після посадки. Плоди міцно тримаються на дереві. Шкірочка тонка, ніжна, в період знімання зеленувата, потім золотисто-жовта. В умовах холодильника плоди можуть зберігатися протягом 3-4 тижнів, не втрачаючи смакових якостей. Цей сорт може бути рекомендований для вирощування в промисловому обсязі на прибережних зонах, для туристів.

Термін збору врожаю сорта груші юнськая лепотіца наступає в районі 7-15 липня
плід має наступні характеристики: Шкірочка тонка, гладка, блискуча, зеленувато-жовта з червоним рум’янцем.
Смак груші юнська лепотіка: Кисло-солодкий, досить добрий, як для сверхраннього терміну 4,6-4,8 бала
Вага: середня 80-90 г максимальна 115 грам
Транспортабельність: хороша

Кращі запилювачі для груші юнська лепотіца:
Улюблениця Клапа, Говерла, Конференція.
черенки сорта груші Юнська Лепотіка можна замовити для щеплення, при наявності, напишіть повідомлення на сторінці контакти чи в гостьовій книзі

Оцініть даний запис
Будьласка оцініть публікацію
[Total: 0 Average: 0]
Будьте Добрі напишіть Ваш коментар, Поширте Інформацію
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Дякуємо за перегляд публікації сайта черенки плодових, якщо вас зацікавить наш каталог з пропозицією саджанців, малини, клубніки, годжі та інших рослин та продуктів з пасіки - будьласка перегляньте наш каталог за цим посиланням. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++