Підпишіться на новини сайту

  Введіть ваш E-mail та натисніть кнопку Підписатись Потім перевірте вашу електронну пошту та натисніть лінк для підтвердження підписки на новини.
Enter your email address: Delivered by FeedBurner
Доброго Дня! На сайті #Черенки є можливість слухати Релакс Радіо онлайн, справа натискайте кнопку плей! Дякую, що зайшли, і цікавого перегляду! Підпишіться на наш Канал Ютуб Пасіка та Садівництво. Додавайтесь в друзі в соцмережах. На нашому сайті #черенки плодових можна замовити та купити черенки персиків для щеплення, саджанці годжі, клубніки, земляніки, малини та ін. в каталозі. Щоб знайти більше публікацій по темі що цікава для вас введіть ключий запит в форму пошуку по сайту (справа зверху)

Айва сорту Кримська Рання

Айва сорту Кримська Рання
Дерево сорту айви Кримська рання середньоросле, з компактною, густою округлою кроною.

Айва сорту Кримська Рання

Айва сорту Кримська Рання

Зимостійкість деревини висока, зимостійкість бруньок – середня, стійкість до хвороб – середня. Цвіте в ранні терміни, самоплідний. У пору плодоношення вступає на 3 рік після посадки в сад. Середня багаторічна врожайність 300-345 ц / га.
Плоди айви кримська рання великі, 300-350 г, правильної плоско-округлої форми.

Шкірочка у плода середньої щільності, гладка, світло-жовта, майже без опушення. М’якоть світло – кремова, соковита, середньої щільності, без кам’янистих клітин, гармонійного смаку.

Плоди сорту айви кримська рання багаті вмістом вітаміну С – 37,1 мг в 100 г сирої маси. Зйомна зрілість настає в третій декаді вересня, технологічна стиглість – через 10-15 днів. Тривалість зберігання 30-35 днів. Дегустаційна оцінка продуктів переробки 4,3-4,5 бала. Плоди придатні для вживання і в свіжому вигляді.

Даний сорт айви зараз проходить випробування у нас в сади на півдні Київщини.
черенки сорта айви Кримська Рання можна замовити для щеплення, при наявності, напишіть повідомлення на сторінці контакти чи в гостьовій книзі

Оцініть даний запис
Будьласка оцініть публікацію
[Total: 0 Average: 0]
Будьте Добрі напишіть Ваш коментар, Поширте Інформацію
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Дякуємо за перегляд публікації сайта черенки плодових, якщо вас зацікавить наш каталог з пропозицією саджанців, малини, клубніки, годжі та інших рослин та продуктів з пасіки - будьласка перегляньте наш каталог за цим посиланням. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++