Підпишіться на новини сайту

  Введіть ваш E-mail та натисніть кнопку Підписатись Потім перевірте вашу електронну пошту та натисніть лінк для підтвердження підписки на новини.
Enter your email address: Delivered by FeedBurner
Доброго Дня! На сайті #Черенки є можливість слухати Релакс Радіо онлайн, справа натискайте кнопку плей! Дякую, що зайшли, і цікавого перегляду! Підпишіться на наш Канал Ютуб Пасіка та Садівництво. Додавайтесь в друзі в соцмережах. На нашому сайті #черенки плодових можна замовити та купити черенки персиків для щеплення, саджанці годжі, клубніки, земляніки, малини та ін. в каталозі. Щоб знайти більше публікацій по темі що цікава для вас введіть ключий запит в форму пошуку по сайту (справа зверху)

Фундук Кудашовой Зеленолиста форма фундука.

 

Фундук Кудашовой вкрай зимостійкий (виводився для широт території Росії).
Зовсім не примхливий, витримує посуху.

Фундук Кудашовой

Фундук Кудашовой

Фундук Кудашовой Плодоносить на збіднених грунтах без вагомого зниження врожайності.
Фундук Кудашевой переважно не уражується довгоносиком,
При розмноженні сіянцями успадковує 80-90% материнських властивостей.
Горіх за формою і розміром нагадує великий жолудь.
Вихід ядра 50-56%.
Реальний урожай сорта Кудашевой в наших кліматичних широтах 2,5 – 5 кг.
Фундук покращує роботу головного мозку. Має унікальне поєднання білка і вітаміну Е, що живить всі м’язи організму, за що він шанується у людей з підвищеними фізичними навантаженями. Фундук корисний тим, хто страждає на сечокам’яну хворобу. За кількістю білків цей горіх не поступається м’ясу. Регулярне вживання фундука в поєднанні з медом і курагою – є профілактикою серцево-судинних захворювань, допомагає побороти недокрів’я і виснаження, покращує обмін речовин, що в кінцевому підсумку уповільнює процес старіння організму.
Фундук Кудашевой вирощують кущем, він дає неймовірну кількість кореневої порослі фундук Кудашевой можна використовувати як живопліт до 4-х метрів заввишки. також фундук можна вирощувати і як деревце з невеликим штамбом.
форму вирощування необхідно закласти в перші роки після посадки.
Промислові посадки ведуться за схемою – 4 × 5м, 4 × 6 м, 5 × 6м або 6 × 6м (ряд-кущ).

Фундук Кудашевой є перехресно-запильною рослиною тому для отримання якісних плодів потрібно садити мінімум два сорти а взагалі чим більше сортів тим краще.

 

 

Оцініть даний запис
Будьласка оцініть публікацію
[Total: 0 Average: 0]
Будьте Добрі напишіть Ваш коментар, Поширте Інформацію
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Дякуємо за перегляд публікації сайта черенки плодових, якщо вас зацікавить наш каталог з пропозицією саджанців, малини, клубніки, годжі та інших рослин та продуктів з пасіки - будьласка перегляньте наш каталог за цим посиланням. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++