Підпишіться на новини сайту

  Введіть ваш E-mail та натисніть кнопку Підписатись Потім перевірте вашу електронну пошту та натисніть лінк для підтвердження підписки на новини.
Enter your email address: Delivered by FeedBurner
Доброго Дня! На сайті #Черенки є можливість слухати Релакс Радіо онлайн, справа натискайте кнопку плей! Дякую, що зайшли, і цікавого перегляду! Підпишіться на наш Канал Ютуб Пасіка та Садівництво. Додавайтесь в друзі в соцмережах. На нашому сайті #черенки плодових можна замовити та купити черенки персиків для щеплення, саджанці годжі, клубніки, земляніки, малини та ін. в каталозі. Щоб знайти більше публікацій по темі що цікава для вас введіть ключий запит в форму пошуку по сайту (справа зверху)

Ювілейна Копаня

Новий сорт середньопізнього строку достигання інтенсивного типу селекції Інституту садівництва УААН, виведений К. М. та В. П. Копанями.

Родовід: сорти Новина Прикарпаття і гібридна форма С106 (є комплексним донором стійкості до борошнистої роси, антракнозу, септоріозів, стовпчастої іржі, брунькового кліща, листової галлиці).

Ювілейна Копаня

Сорт Ювілейна Копаня

Кущ. Високий, напіврозлогий. Пагони довгі, вище середньої товщини, еластичні. Китиці середньої довжини, густі, по 2–4 на рубець. Гілки не опускаються, що дуже зручно під час збирання врожаю.

Плід. Ягоди великі (1,7–3,5 г), одномірні, чорні, блискучі, із сухим відривом. Шкірочка міцна, еластична. М’якоть зеленувато-коричнева, помірно ароматна, відмінного смаку (8,2 бала). Плоди містять: сухих розчинних речовин — 13,7–14,4%, цукрів — 10,5–11,1%, кислот — 2,5–2,9%, пектинів — 1,4–1,7%, а також фенольних сполук — 328–457 мг/100 г сирої маси, вітаміну С — 206–232 мг. Дозрівають дружньо, одночасно.

Запилювач. Висока самоплідність (у разі самозапилення більш ніж із 50% квіток зав’язуються ягоди).

Дозрівання. Починає дозрівати в середині липня.

Стійкість до морозів. Висока.

Стійкість до хвороб. Стійкий до шкідників і грибкових захворювань, високоадаптивний до умов вирощування. Має підвищену посухостійкість.

Придатність сорту. Сорт Ювілейна Копаня високоврожайний (5–6 кг з куща, до 20 т/га). Використання універсальне. Перспективний для інтенсивної культури й комбайнового збирання, дуже популярний серед ягодоводів. У селекції його використовують як донор великоплідності, комплексної олігогенної стійкості до хвороб і окремих шкідників, посухостійкості. Плоди споживають у свіжому вигляді; вони придатні для заморожування, приготування високоякісних продуктів техпереробки (соки, желе, виноматеріали).

Оцініть даний запис
Будьласка оцініть публікацію
[Total: 0 Average: 0]
Будьте Добрі напишіть Ваш коментар, Поширте Інформацію
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Дякуємо за перегляд публікації сайта черенки плодових, якщо вас зацікавить наш каталог з пропозицією саджанців, малини, клубніки, годжі та інших рослин та продуктів з пасіки - будьласка перегляньте наш каталог за цим посиланням. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++