Підпишіться на новини сайту

  Введіть ваш E-mail та натисніть кнопку Підписатись Потім перевірте вашу електронну пошту та натисніть лінк для підтвердження підписки на новини.
Enter your email address: Delivered by FeedBurner
Доброго Дня! На сайті #Черенки є можливість слухати Релакс Радіо онлайн, справа натискайте кнопку плей! Дякую, що зайшли, і цікавого перегляду! Підпишіться на наш Канал Ютуб Пасіка та Садівництво. Додавайтесь в друзі в соцмережах. На нашому сайті #черенки плодових можна замовити та купити черенки персиків для щеплення, саджанці годжі, клубніки, земляніки, малини та ін. в каталозі. Щоб знайти більше публікацій по темі що цікава для вас введіть ключий запит в форму пошуку по сайту (справа зверху)

Контакти

Наш сад знаходиться в місті Кагарлик, Київська Область.

Телефони:

Київстар: 067-883-2230

МТС: 050-60-83-259

Лайф: 063-233-4402

(Стосовно черенків плодових телефонуйте з 9 до 21.00)


Якщо бажаєте, Ви можете підписатись на Email розсилку Нових публікацій на вебсайті

заповніть форму внизу: (Введіть ваш email і натисніть кнопку Subscribe)

На наступній сторінці введіть код що з’явиться на екрані в поле для коду і натисніть кнопку  (Завершить Оформление запроса).

Перевірте ваш емаіл та підтвердіть підписку на новини сайту

 

Enter your email address:

Delivered by FeedBurner

Subscribe to Черенки Плодових дерев та кущів by Email

Оцініть даний запис
Будьласка оцініть публікацію
[Total: 1 Average: 5]
Будьте Добрі напишіть Ваш коментар, Поширте Інформацію
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Дякуємо за перегляд публікації сайта черенки плодових, якщо вас зацікавить наш каталог з пропозицією саджанців, малини, клубніки, годжі та інших рослин та продуктів з пасіки - будьласка перегляньте наш каталог за цим посиланням. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++