Останні коментарі

Підпишіться на новини сайту

Полуниця Мармелада (рос. Клубника Мармелада)

Полуниця Мармелада (рос. Клубника Мармелада, італ. Marmolada Onebar) — великоплідний сорт італійської селекції, отриманий 1989 року шляхом схрещування сортів Горелла і Холідей.

Полуниця Мармелада  (Клубника Мармелада)

Полуниця Мармелада (Клубника Мармелада)

Кущі компактні, середньорослі, потужні, із припіднятим листям; формують велику кількість квітконосів, спрямованих догори; чудово розмножуються. Урожайність — на рівні 750–850 г із куща (або 12,5–17 т із гектара). Мармелада найбільш продуктивна на 2-й рік плодоношення, на 3–4-й урожайність падає, посадковий матеріал слід замінити.

Ягоди Мармелади практично одного розміру (приблизно 25–30 г), проте за посиленої агротехніки можуть сягати і 50 г. Форма плодів правильна, конусоподібна, кінчик загострений і злегка приплющений. Насіння жовте, вдавлене. Ягоди мають привабливий товарний вигляд — яскраво-червоне забарвлення, блиск (наче вкриті лаком); виглядають ефектно. У разі повного дозрівання стають темно-червоними, дещо м’якішими, аніж при технічному дозріванні. М’якоть соковита, солодка, в міру щільна. Смак ідеально збалансований (вдала пропорція цукру і кислоти — кислинка ледь відчувається), цукристість висока, чудово виражений суничний аромат, ледь відчутне насіння.

Сорт середнього терміну дозрівання. Урожай збирають на початку – в середині червня (повністю ягоди дозрівають у середині червня). Плодоносить одноразово, однак зрідка може давати врожай двічі за рік.

Стійкий до низьких температур (витримує до -30°С), однак у малосніжні зими потребує прикриття тирсою, соломою чи кукурудзяними качанами.

Характеризується середньою стійкістю до хвороб і шкідників: слабо стійкий до бурої та білої плямистостей, проте стійкий до вертицелізного в’янення та хвороб корневої системи.

Сорт перспективний для комерційного вирощування і садівництва завдяки високій урожайності. Технічно зрілі ягоди мають високі показники транспортабельності: переносять перевезення на далекі відстані, певний час можуть зберігатися у свіжому вигляді. Навіть повністю дозрілі ягоди Мармелади не течуть, не мнуться і не пускають сік. Технічно зрілі ягоди зберігають форму навіть за умови транспортування у ящиках, де із них складено шари заввишки по 15–20 см.

Мармелада чудово зберігається. Ягоди можна заморожувати, сушити, споживати як десерт і переробляти на варення, конфітюри тощо.

Полуниця Мармелада  (Клубника Мармелада)

Полуниця Мармелада (Клубника Мармелада)

Полуниця Мармелада  (Клубника Мармелада)

Полуниця Мармелада (Клубника Мармелада)

Будьте Добрі напишіть Ваш коментар, Поширте Інформацію
Підпишіться на наш канал в Ютюб! Наш канал в Ютюб - Пасіка, Садівництво, багато цікавих відео.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Вся інформація опублікована на сайті виключно для ознайомлення з особистою думкою автора в питаннях які стосуються садівництва. Автор не несе відповідальності за використання читачами на практиці опублікованої інформації.
Copyright © 2017 Черенки Плодових дерев та кущів - All Rights Reserved
Powered by WordPress & Atahualpa