Підпишіться на новини сайту

  Введіть ваш E-mail та натисніть кнопку Підписатись Потім перевірте вашу електронну пошту та натисніть лінк для підтвердження підписки на новини.
Enter your email address: Delivered by FeedBurner
Доброго Дня! На сайті #Черенки є можливість слухати Релакс Радіо онлайн, справа натискайте кнопку плей! Дякую, що зайшли, і цікавого перегляду! Підпишіться на наш Канал Ютуб Пасіка та Садівництво. Додавайтесь в друзі в соцмережах. На нашому сайті #черенки плодових можна замовити та купити черенки персиків для щеплення, саджанці годжі, клубніки, земляніки, малини та ін. в каталозі. Щоб знайти більше публікацій по темі що цікава для вас введіть ключий запит в форму пошуку по сайту (справа зверху)

где купить рассаду клубники

 

Многие дачники высоко ценят сочную ягоду клубнику, и также хотят посадить ее на своем дачном участке.
В этом случае возникает логичный вопрос – где купить рассаду клубники ? это очень просто, можно преобрести рассаду клубники на ближайшем рынке или у соседей по даче, также можно саказать рассаду клубники у нас на сайте.

Полуниця Азія (клубника Азия)

Полуниця Азія (клубника Азия)

с перечнем сортов клубники можно ознакомится перейдя по линкам внизу страницы, подобрать подходящий сорт клубники и купить ее преварительно оставив заказ по телефону.

Мы выкопаем рассаду клубники и отправим ее сразу после выкопки по почте, предпочтительно компанией Нова Пошта.

таким образом вы получите свежайшую рассаду клубники фри го с открытой корневой системой готовой к посадке на вашем дачном участке.

заказать рассаду клубники можно по телефону на странице контакты
также посмотрите наш каталог с перечнем саженцев

ниже приведен перечень сортоб клубники на нашем сайте:

Клубника Хоней
Клубника Мармелада
клубника Азия
Клубника Чамора Туруси
Земляника ремонтантная Александрия
клубника сорт Белый Швед (белоплодная с ананасным ароматом)
Клубника сортн Королева Єлизавета 2

 

Оцініть даний запис
Будьласка оцініть публікацію
[Total: 1 Average: 5]
Будьте Добрі напишіть Ваш коментар, Поширте Інформацію
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Дякуємо за перегляд публікації сайта черенки плодових, якщо вас зацікавить наш каталог з пропозицією саджанців, малини, клубніки, годжі та інших рослин та продуктів з пасіки - будьласка перегляньте наш каталог за цим посиланням. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++