Підпишіться на новини сайту

  Введіть ваш E-mail та натисніть кнопку Підписатись Потім перевірте вашу електронну пошту та натисніть лінк для підтвердження підписки на новини.
Enter your email address: Delivered by FeedBurner
Доброго Дня! На сайті #Черенки є можливість слухати Релакс Радіо онлайн, справа натискайте кнопку плей! Дякую, що зайшли, і цікавого перегляду! Підпишіться на наш Канал Ютуб Пасіка та Садівництво. Додавайтесь в друзі в соцмережах. На нашому сайті #черенки плодових можна замовити та купити черенки персиків для щеплення, саджанці годжі, клубніки, земляніки, малини та ін. в каталозі. Щоб знайти більше публікацій по темі що цікава для вас введіть ключий запит в форму пошуку по сайту (справа зверху)

Інжир Адріатичний білий (Adriatic White, Verdone)

Інжир Адріатичний це самоплідний одноврожайний сорт інжира

Інжир Адріатичний білий (Adriatic White, Verdone) – сорт інжира який має Французьке походження.

 

Інжир Адріатичний білий (Adriatic White, Verdone)

Інжир Адріатичний білий (Adriatic White, Verdone)

Плоди не великі (до 50 гр). світлого, жовто-зеленого кольору.
М’якоть рожево-червоного кольору.

У центральній частині України сорт показує добрі результати плодоношення, Фіги дозрівають у вересні, і відрізняються хорошими смаковими якостями. Формується у вигляді куща (4 -8 лоз) на зиму пригинаються і пришпилюються до землі, потім прикопують шаром грунту (10-15 см) без будь-якого додаткового утеплення. При такій операції бажано обробити лози залізним купоросом 3%, для запобігання грибним захворюванням. Висота куща обмежується 1.5 – 2 метрами, шляхом щорічної обрізки. Лози, які на 4-5 рік їх життя вже важко зігнути і прикопати, восени зрізаються біля кореневої шийки. За наступний вегетативний сезон виростають лози заміщення (1-1,5 м), і перезимувавши дають перший урожай.
Інжир Адріатичний білий цікавий і смачний сорт який можна вурощувати у нас, але потрібно навчитись правильно перезимовувати лози інжиру.

 

Черенки чи саджанці сортів які наявні в добрій кількості розміщені на сторінці Каталог,
якщо ж в каталозі не вказані черенки сорту який вас цікавить, дізнатись про наявність можна по телефону чи заповнивши контактну форму на сторінці Контакти.
Доставка компанією нова пошта.

На сайті працює пошук по ключовим словам, у віконці пошуку на сайті вкажіть сорт який вас цікавить.

 

 

Оцініть даний запис
Будьласка оцініть публікацію
[Total: 0 Average: 0]
Будьте Добрі напишіть Ваш коментар, Поширте Інформацію
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Дякуємо за перегляд публікації сайта черенки плодових, якщо вас зацікавить наш каталог з пропозицією саджанців, малини, клубніки, годжі та інших рослин та продуктів з пасіки - будьласка перегляньте наш каталог за цим посиланням. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++