Підпишіться на новини сайту

  Введіть ваш E-mail та натисніть кнопку Підписатись Потім перевірте вашу електронну пошту та натисніть лінк для підтвердження підписки на новини.
Enter your email address: Delivered by FeedBurner
Доброго Дня! На сайті #Черенки є можливість слухати Релакс Радіо онлайн, справа натискайте кнопку плей! Дякую, що зайшли, і цікавого перегляду! Підпишіться на наш Канал Ютуб Пасіка та Садівництво. Додавайтесь в друзі в соцмережах. На нашому сайті #черенки плодових можна замовити та купити черенки персиків для щеплення, саджанці годжі, клубніки, земляніки, малини та ін. в каталозі. Щоб знайти більше публікацій по темі що цікава для вас введіть ключий запит в форму пошуку по сайту (справа зверху)

Гладіолус сорту Прісцилла (Priscilla)

Гладіолус сорту Прісцилла (Priscilla) потужний, високорослий, із великими красивими квітами ніжних відтінків рожевого, жовтого та білого кольорів.

Гладіолус сорту Прісцилла (Priscilla)

Гладіолус сорту Прісцилла (Priscilla)

Пелюстки рожевого забарвлення, на двох нижніх є золотисто-кремові плями ближче до середини квітки, а з країв — малиново-бузкова кайма. Квітконос заввишки 100–120 см. Форма пелюсток гарно видовжена, їхні краї підвернуті, а фактура оксамитова, іскриста на сонці, щільна. Тканина пелюсток сильногофрована. У дворядному квітконосі 18–21 бутон, одночасно відкриті 7–8. Термін цвітіння — середньоранній (75–79 днів): цвіте з початку липня по середину вересня. Гладіолус сорту Прісцилла (Priscilla) дуже добре розмножується. Чудовий варіант для зрізування і транспортування. Один із найкрасивіших сортів, лідер виставок.

Ознайомитися з асортиментом гладіолусів і перевірити наявність цибулин чи «діток» сорту, що зацікавив Вас, можна в каталозі.

Гладіолус сорту Прісцилла (Priscilla)

Гладіолус сорту Прісцилла (Priscilla)

Гладіолус сорту Прісцилла (Priscilla)

Гладіолус сорту Прісцилла (Priscilla)

Оцініть даний запис
Будьласка оцініть публікацію
[Total: 0 Average: 0]
Будьте Добрі напишіть Ваш коментар, Поширте Інформацію
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Дякуємо за перегляд публікації сайта черенки плодових, якщо вас зацікавить наш каталог з пропозицією саджанців, малини, клубніки, годжі та інших рослин та продуктів з пасіки - будьласка перегляньте наш каталог за цим посиланням. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++