Останні коментарі

Підпишіться на новини сайту

Гладіолус сорту Малиновий передзвін

Гладіолус сорту Малиновий передзвін

Гладіолус Малиновий передзвін

Гладіолус Малиновий передзвін

Потужний високорослий гладіолус із розкішними великими квітами яскраво-малинового кольору. Три бокові пелюстки і верхня дещо світліші, проте до країв забарвлення стає інтенсивнішим — немовби відбувається передзвін відтінків. Форма пелюсток видовжена, а фактура оксамитова, щільна. Тканина пелюсток гарно гофрована із защипами всередину квітки. На нижніх пелюстках є незначне біле розтушування, що абсолютно не впливає на декоративність забарвлення. На дворядному квітконосі заввишки до 160 см розміщено 20–24 бутони, одночасно відкриті 10–14. Цвіте з початку липня по вересень. Сорт чудово підходить для формування великих святкових букетів і демонстрування на спеціалізованих виставках гладіолусів.

Ознайомитися з асортиментом гладіолусів і перевірити наявність цибулин чи «діток» сорту, що зацікавив Вас, можна в каталозі.

Будьте Добрі напишіть Ваш коментар, Поширте Інформацію
Підпишіться на наш канал в Ютюб! Наш канал в Ютюб - Пасіка, Садівництво, багато цікавих відео.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Вся інформація опублікована на сайті виключно для ознайомлення з особистою думкою автора в питаннях які стосуються садівництва. Автор не несе відповідальності за використання читачами на практиці опублікованої інформації.
Copyright © 2017 Черенки Плодових дерев та кущів - All Rights Reserved
Powered by WordPress & Atahualpa