Підпишіться на новини сайту

  Введіть ваш E-mail та натисніть кнопку Підписатись Потім перевірте вашу електронну пошту та натисніть лінк для підтвердження підписки на новини.
Enter your email address: Delivered by FeedBurner
Доброго Дня! На сайті #Черенки є можливість слухати Релакс Радіо онлайн, справа натискайте кнопку плей! Дякую, що зайшли, і цікавого перегляду! Підпишіться на наш Канал Ютуб Пасіка та Садівництво. Додавайтесь в друзі в соцмережах. На нашому сайті #черенки плодових можна замовити та купити черенки персиків для щеплення, саджанці годжі, клубніки, земляніки, малини та ін. в каталозі. Щоб знайти більше публікацій по темі що цікава для вас введіть ключий запит в форму пошуку по сайту (справа зверху)

Гладіолус сорту Малиновий передзвін

Гладіолус сорту Малиновий передзвін

Гладіолус Малиновий передзвін

Гладіолус Малиновий передзвін

Потужний високорослий гладіолус із розкішними великими квітами яскраво-малинового кольору. Три бокові пелюстки і верхня дещо світліші, проте до країв забарвлення стає інтенсивнішим — немовби відбувається передзвін відтінків. Форма пелюсток видовжена, а фактура оксамитова, щільна. Тканина пелюсток гарно гофрована із защипами всередину квітки. На нижніх пелюстках є незначне біле розтушування, що абсолютно не впливає на декоративність забарвлення. На дворядному квітконосі заввишки до 160 см розміщено 20–24 бутони, одночасно відкриті 10–14. Цвіте з початку липня по вересень. Сорт чудово підходить для формування великих святкових букетів і демонстрування на спеціалізованих виставках гладіолусів.

Ознайомитися з асортиментом гладіолусів і перевірити наявність цибулин чи «діток» сорту, що зацікавив Вас, можна в каталозі.

Оцініть даний запис
Будьласка оцініть публікацію
[Total: 0 Average: 0]
Будьте Добрі напишіть Ваш коментар, Поширте Інформацію
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Дякуємо за перегляд публікації сайта черенки плодових, якщо вас зацікавить наш каталог з пропозицією саджанців, малини, клубніки, годжі та інших рослин та продуктів з пасіки - будьласка перегляньте наш каталог за цим посиланням. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++